"Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski"


Sternik Morski był kiedyś pierwszym poważnym stopniem morskim i stanowił wielki krok w karierze od kanaki do kapitana. Zdawałem na niego w Jastarni, było ciężko, kurs trwal trzy tygodnie ale instruktorzy ( np Jacek Mitka) to była klasa. Po zdaniu egzaminu jeszcze dwa tygodnie imprezowaliśmy z Sylwkiem w Jastarni. Książka zawiera całość materiału wymaganego podczas egzaminów na stopień żeglarza i sternika jachtowego, a ponad 400 barwnych ilustracji
ułatwia zrozumienie omawianych zagadnień. Jest zalecany przez Główną Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego. Jego łączny nakład przekroczył 170 000 egzemplarzy!
Płyta CD zawiera, m.in. bazę kompletnych, zilustrowanych pytań pomagających przygotować się do egzaminu teoretycznego na patent żeglarza jachtowego. Ciekawym elementem płyty są animacje – krótkie, ruchome grafiki i filmy, które pozwolą łatwiej zrozumieć i utrwalić wiedzę żeglarską.
Uwzględnia najnowsze przepisy. Zawiera materiał wymagany podczas egzaminów na patent żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego
Zmiana tytułu podręcznika wynika ze zmiany przepisów dotyczących uprawiania żeglarstwa dokonanej w 2013 roku i likwidacji stopnia sternika jachtowego. Od pierwszego wydania – to jest od 1986 roku – podręcznik żeglarski nr 1 w Polsce! Zawiera całość materiału wymaganego podczas egzaminów na stopień żeglarza i sternika jachtowego, a ponad 400 barwnych ilustracji ułatwia zrozumienie omawianych zagadnień. Jest zalecany przez Główną Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego. Jego łączny nakład przekroczył 170 000 egzemplarzy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz